Kategorie

Promocje

Aktualnie brak promocji.

BOSS BCB-60 PEDALBOARD

  • BOSS BCB-60
  • Nowy

Na zamówienie

579,00 zł  (brutto)

BOSS BCB-60 - UNIWERSALNY PEDALBOARD NA CAŁY TWÓJ SPRZĘT.

BOSS BCB-60 Pedal Board to wygodny sposób na ułożenie i transportowanie wszystkich twoich efektów kompaktowych. Unikalne miękkie obicie wnętrza może być dostosowane do różnych sprzętów, począwszy od kompaktowych i dwu-pedałowych efektów BOSS, aż do efektów innych producentów. Wbudowany zasilacz sieciowy może zasilać do siedmiu urządzeń na raz.

  • Lekki pedalboard do transportowania różnych kostek i pedałów efektowych
  • Wewnętrzne ścianki mogą być dostosowane do rozmiarów kostek efektowych, efektów z dwoma pedałami i nawet pedałów wah
  • Zewnętrze wykonane z solidnej, ukształtowanej żywicy zaprojektowane do przetrwania mocnych uderzeń
  • Pokładowy zasilacz sieciowy 1,000mA zasila maksymalnie 7 urządzeń; w komplecie całe okablowanie

Elastyczne dopasowanie się do twojego sprzętu

Niezależnie jakiego rodzaju posiadasz efekty kompaktowe, BCB-60 może je przechowywać. Wnętrze można dostosować, jego trzy wnęki posiadają wstępnie wycięte kształty do przytrzymywania twoich ulubionych sprzętów BOSS, a także zapasową wkładkę, która może być wycięta dla dopasowania do prawie dowolnego kształtu efektu - nawet od innego producenta. Stwórz wyjątkowy pedalboard używając efektów kompaktowych, efektów z dwoma pedałami, tunera lub nawet pedału wah.

Pokładowy zasilacz

BCB-60 ma wbudowany zasilacz sieciowy o dużej niezawodności. Wydajność prądowa zasilacza (1000mA) umożliwi zasilenie siedmiu niezależnych urządzeń, kompatybilnych z serią zasilaczy BOSS PSA. Z BCB-60 nigdy nie było prostszej metody na organizację i transport twojego sprzętu.

Produkty powiązane