Kategorie

Promocje

Aktualnie brak promocji.
Nowy

YAMAHA YDP-S52 WH

  • YAMAHA YDP-S52 WH
  • Nowy

3 599,00 zł  (brutto)

Moduł brzmieniowy Pure CF daje bardziej zrównoważone, bogatsze i bardziej wyraziste brzmienie

Pianino YDP-S52 jest wyposażone w moduł brzmieniowy Pure CF. Brzmienie zostało próbkowane ze znanego fortepianu koncertowego Yamaha CFIIIS, znanego z największych scen całego świata. Ponadto pianino to oferuje autentyczny komfort gry, pozwalając muzykom na zagranie nawet 192 dźwięków jednocześnie. Zapewnia to bogaty, naturalny pogłos nawet w skomplikowanych pasażach z ożywionym brzmieniem i szerokim wykorzystaniem akcji pedałów. YDP-S52 pozwoli cieszyć się świetnym brzmieniem i bezstresową grą, niezależnie od tego czy ćwiczysz w domu, czy na lekcjach.

Klawisze pokryte syntetyczną kością słoniową w klawiaturze Graded Hammer (GH) zapewniają lepszy komfort gry

Ciesz się autentycznym komfortem gry, zbliżonym do jakości fortepianu akustycznego. Dodatkowy realizm gwarantują klawisze pokryte syntetyczną kością słoniową. Jest to bardzo chłonny materiał, który zapewniają, że klawisze zachowują doskonałe „czucie” instrumentu nawet podczas długich sesji ćwiczeniowych, nagraniowych, czy koncertów.

Efekty reverb, które oddają charakterystyczny nastrój wielu wnętrz

Efekty reverb odtwarzają naturalny pogłos towarzyszący występom w salach koncertowych i w innych pomieszczeniach. Ciesz się atmosferą koncertów w sali recitalowej, koncertów w klubach jazzowych oraz innych warunkach akustycznych – doświadcz to wszystko w zaciszu własnego domu.
[Sala recitalowa]
Zredukuj pogłosy do tych, słyszalnych w średniej wielkości salach używanych do recitali fortepianowych.
[Sala koncertowa]
Jasny, wspaniały dźwięk pogłosu, słyszalny w dużej sali koncertowej przeznaczonej do występów orkiestrowych.
[Komnata]
Symulacja akustyki komnaty. Kameralny pogłos w przestronnym wnętrzu, charakterystycznym dla klasycznych motywów muzycznych.
[Klub]
Żywy pogłos w sali koncertowej lub klubie jazzowym.

Stereophonic Optimizer - nowy poziom odbioru na słuchawkach

Technologia Stereophonic Optimizer jest unikalną cechą instrumentów Yamaha. Podczas gry na instrumencie (w słuchawkach), funkcja Stereophonic Optimizer dostosowuje odstępy dźwięku oraz oddziela je od mechanicznych dźwięków pianina. W wyniku tego otrzymujemy przestronne i przestrzenne brzmienie najwyższej jakości. Brzmienie, które zainspiruje Cię do gry przez wiele godzin.

Intelligent Acoustic Control (IAC)

Przy niskim poziomie głośności, basy i soprany bywały trudne do usłyszenia w poprzednich generacjach pianin cyfrowych. YDP-S52 posiada technologię Inteligent Acoustic Control (IAC), która automatycznie dostosowuje dźwięk, pozwalając muzykowi na cieszenie się odpowiednio zbilansowanym brzmieniem na każdym poziomie głośności.

Acoustic Optimizer

YDP-S52 posiada funkcję Acoustic Optimizer, która reguluje przepływ dźwięku i kontroluje całe brzmienie instrumentu. Nowa technologia opracowana na podstawie specjalistycznej wiedzy o właściwościach akustycznych instrumentów muzycznych Acoustic Optimizer daje naturalny, płynny dźwięk na całej szerokości klawiatury.

Prosta obsługa za pomocą bezpłatnej aplikacji Digital Piano Controller

Dedykowana, bezpłatna aplikacja "Digital Piano Controller" pozwala sterować wieloma funkcjami w pianinach cyfrowych Yamaha z iPhone’ów lub iPad’ów. Daje to jeszcze większe i łatwiejsze możliwości obsługi. Wybieraj brzmienia, efekty oraz inne ustawienia bezpośrednio ze swojego urządzenia iOS. Aplikacja pozwala również stosować nowe funkcje. Dodatkowo, możesz również zapisywać swoje ulubione ustawienia i przywoływać je w dowolnym momencie.

Produkty powiązane