Kategorie

Promocje

Aktualnie brak promocji.

BOSS RC-3 LOOPER STEREO

  • BOSS RC-3
  • Nowy

Dostępność: 2 Przedmioty

539,00 zł  (brutto)

BOSS RC-3 LOOPER STEREO

Typ EfektuLooper
ZłączaIN/ 2 x OUT JACK, USB
ZasilanieZasilacz i baterie
Wymiary73 x 129 x 59 mm
Waga450 g

BOSS RC-3 LOOPER STEREO

BOSS RC-3 jest potężnie wyposażony i zawiera się w obudowie typowej kostki gitarowej. Możesz cieszyć się maksymalnym czasem do trzech godzin nagrywania stereo do trzech godzin, zapisem 99 pętli, przewodnikiem rytmicznym z "prawdziwą perkusją", a także złączem USB 2.0 - wszystko w małej kostce BOSS.

  • Kompaktowy i potężny stereo looper w kostce
  • Masywna pamięć wewnętrzna z czasem nagrywania stereo do trzech godzin
  • 99 pokładowych pamięci na zapisywanie pętli
  • Port USB 2.0 umożliwia połączenie z PC i importowanie/exportowanie plików dźwiękowych WAV
  • Funkcja Rhythm guide z prawdziwą perkusją
  • Działa na pojedynczej baterii 9-volt lub opcjonalnym zasilaczu sieciowym
  • Pięcioletnia gwarancja BOSS

Maraton zapętlania

Looper RC-3 oferuje 3 godziny stereofonicznego zapisu bezpośrednio w pamięci wewnętrznej. Teraz można rejestrować długie frazy, nie martwiąc się o zapas pamięci. 99 miejsc w pamięci pozwala zachować tyle fraz lub pomysłów, ile jesteś w stanie stworzyć. Gitarzyści, którzy zechcą podłączyć zewnętrzne procesory efektów, docenią stereofoniczne wejście i wyjście loopera RC-3.

Zapis automatyczny

Funkcja AUTO RECORDING uruchamia zapis w momencie rozpoczęcia gry na gitarze lub w chwili uruchomienia odtwarzania w podłączonym odtwarzaczu. Tryb przedtaktu oferuje jednotaktowy przedtakt rytmiczny przez rozpoczęciem zapisu. Podczas pracy można używać funkcji UNDO i REDO. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia, bo czas zapisu wynosi 3 godziny!

Funkcja Rhythm Guide

Aby pętle były spójne i zsynchronizowane w czasie, podczas zapisu używaj jednej z podstawowych sekwencji rytmicznych z biblioteki loopera RC-3. Dostępnych jest 10 odmian rytmu, w tym rock, pop, funk, shuffle, R&B (rhythm & blues) i latynoski. Dedykowany potencjometr umożliwia regulację głośności rytmu, a tempo można ustawiać przez nabicie. Można również określać metrum. Podczas zachowania danych frazy zachowane zostaną również typ rytmu oraz metrum.

Łączność USB

RC-3 można podłączyć do komputera za pomocą standardowego kabla USB i zarejestrowane dane przechowywać w komputerze. Do rekordera RC-3 można ładować pliki dźwiękowe WAV bezpośrednio z komputera. Rekorder akceptuje pliki WAVE o parametrach 16 bi-tów/44,1 kHz o wielkości do 1,7 GB.

Wejście [AUX IN]

Oprócz rejestrowania gry na instrumencie i umieszczania dźwięku w odtwarzalnych pętlach, istnieje możliwość rejestrowania dźwięku innych, stereofonicznych źródeł dźwięku, podłączonych do gniazda [AUX IN]. Dźwięk cyfrowego odtwarzacza, podłączonego do gniazda [AUX IN] można łatwo rejestrować i dodawać do pętli.

Produkty powiązane