BOSS KATANA 100 MKII wzmacniacz gitarowy, combo 100W

  • Producent: BOSS
  • Dostępność: Bardzo mało  (1 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 1 259,35 zł 1 549,00 zł

Boss KTN100 MKII KTN-100MKII Wzmacniacz do gitary elektrycznej


Wzmacniacze gitarowe Katana-100 MkII

Ewolucja nowoczesnych klasyków

Katana MkII przenosi popularną serię wzmacniaczy gitarowych Katana na wyższy poziom, dodając większą ilość brzmień, więcej efektów i funkcji. Nowe warianty głosowe są dostępne dla wszystkich pięciu opcji wzmocnienia, podwajając możliwości brzmieniowe. Kategorie pokładowych efektów zostały rozszerzone od 3 do 5, co umożliwia jeszcze lepsze przetwarzanie w czasie rzeczywistym. Zwiększono także użyteczność dzięki wejściu zasilania dla multi-FX, zaktualizowanemu oprogramowaniu do edycji i wielu innym ulepszeniom.

Katana-100 MkII główne funkcje:

Estradowy wzmacniacz typu combo o mocy 100 W z dedykowanym, 12-calowym głośnikiem

Tube Logic tworzy moc, autorytatywne uderzenie i  skuteczność w każdej sytuacji

Pięć unikalnych charakterystyk wzmocnienia: Clean, Crunch, Lead, Brown i Acoustic, plus nowe warianty każdego z nich

Pięć niezależnych sekcji efektów: Booser, Mod, FX, Delay i Reverb z trzyma wariantami dla każdego z nich

Dedykowany Pedal FX do kontroli nożnej

Zaktualizowane oprogramowanie BOSS Tone Studio do personalizacji brzmienia z ponad 60 efektami BOSS, kanałami i globalną korekcją itd.

Power Amp In dla przedwzmacniaczy i multiefektów

Stereo Expand do połączenia z drugim wzmacniaczem Katana MkII (tylko do 100-watowych modeli)

Pamięć Tone Setting do przechowywania wszystkich ustawień wzmacniacza i efektów

Sterowanie mocą w celu uzyskania brzmienia w dużym wzmocnieniu oraz dynamicznej odpowiedzi przy niskich poziomach głośności

Trzy opcje Cab Resonance: Vintage, Modern i Deep, wybieralne w BOSS Tone Studio

Emulacja mikrofonu na wyjściu USB i wyjściach telefonicznych/do nagrywania, z trzema ustawieniami Air Feel dostępnymi w BOSS Tone Studio

• Opcjonalny sterownik nożny GA-FC zapewnia pełną kontrolę nad wzmacniaczem, w tym wybór ustawienia tonu, włączanie / wyłączanie efektów, sterowanie pedałem ekspresji i więcej

Połączenia z tylnego panelu - dwa przełączniki nożne lub pedał ekspresji

• Efekt loop, z możliwością wyboru pracy szeregowej / równoległej i regulowanym poziomem w BOSS Tone Studio 

Profesjonalne konfiguracje dostępne na stronie BOSS TONE CENTRAL

Więcej brzmień, większa wszechstronność

Seria Katana MkII jest zbudowana na wzór pierwszej generacji serii. Jeśli uwielbiasz pierwsze wzmacniacze Katana - te wzmacniacze pokochasz jeszcze bardziej. Przygotuj się na brzmienie, odczucia i wszechstronność, które wznoszą się ponad swoją klasę cenową.

Pięć charakterystyk wzmacniaczy, dziesięć brzmień

Pięć głównych charakterystyk wzmacniacza Katana MkII oferuje wszystko, od organicznych brzmień vintage po nowoczesne brzmienia o wysokim wzmocnieniu, a także dedykowany głos zoptymalizowany do gitary akustyczno-elektrycznej. Charakterystyki zostały rozszerzone poprzez nowe warianty z szerszą paletą opcji dźwiękowych, aby lepiej dopasować brzmienie.

Pięć efektów w jednym

Katana MkII posiada pięć jednoczesnych kategorii efektów, pozwalając na kształtowanie brzmienia za pomocą wzmacniacza jak w pedalboardzie. Niezależne sekcje Booster, Mod, FX, Delay i Reverb są fabrycznie załadowane z trzema odmianami w każdej, zapewniając 15 gotowych do gry efektów. Podłączenie do BOSS Tone Studio pozwala na personalizację sekcji z ponad 60 różnymi typami efektów, na zmianę kolejności i wiele więcej.

Pełne brzmienia przy każdym podłączeniu

Katana MkII, wspierana podejściem Tube Logic firmy BOSS, zapewnia autentyczne zniekształcenia oryginalnych wzmacniaczy lampowych, a dźwięk staje się bogatszy wraz ze zwiększaniem głośności. Jednak w przeciwieństwie do klasycznych wzmacniaczy lampowych funkcja Power Control w Katana MkII sprawia, że łatwo trafić w ten idealny punkt. Po prostu zmniejsz głośność w razie potrzeby, aby cieszyć się inspirującym brzmieniem wzmacniacza w dowolnym miejscu, od sypialni po scenę.

Wzmocnij urządzenia zewnętrzne

Katana-100 MkII to świetny samodzielny wzmacniacz, jednak sprawdza się również jako podstawa do twoich ulubionych przedwzmacniaczy lub multiefektów. Podłączenie do gniazda Power Amp In na tylnym panelu omija przedwzmacniacz i efekty Katany MkII, pozwalając na bezpośrednie zarządzanie sekcją Tube Logic wraz z funkcją Power Control. A dzięki BOSS Tone Studio wejście można łatwo zoptymalizować dla urządzeń z filtrem górnoprzepustowym i regulowanym wzmocnieniem.

Przywołaj jednym klawiszem ulubione ustawienia

Jedną z najpotężniejszych funkcji Katana-100 MkII jest umiejętność przechowywania ulubionych charakterystyk wzmacniacza i ustawień efektów w pamięci Tone Setting do natychmiastowego przywołania. Po wybraniu dźwięku za pomocą przycisków panelu, po prostu zapisz go w wybranej pamięci za pomocą szybkiego przytrzymania przycisku. Dostępne jest osiem ustawień brzmienia (dwa banki po cztery), które można łatwo wybrać z panelu. Dla ułatwionej pracy podczas koncertu podłącz zewnętrzne przełączniki nożne lub kontroler GA-FC.

Proste stereo

Jedno Katana MkII brzmi świetnie, a co dopiero dwa! Nowa funkcja Stereo Expand ułatwia połączenie dwóch wzmacniaczy za pomocą tylko jednego zwykłego kabla. Użytkownik może kontrolować wszystko z poziomu Katana MkII, z kompatybilnymi ze stereo efektami takimi jak chorus, delay czy reverb. Stereo Expand jest dostępne we wszystkich 100-watowych modelach Katana MkII.

Gotowy do miksowania dźwięków

Katana-100 MkII wyposażony jest w wyjście liniowe, USB i wyjście telefoniczne/nagrywające emulacją mikrofonu, co pozwala na wysyłanie gotowych tonów wzmacniacza do systemu PA, komputera DAW lub słuchawek do bezpośredniego miksowania dźwięków z Air Feel Dwukanałowe USB pozwala na obsługę pełnego stereo z wieloma funkcjami Katana - modulacją, EQ, efektami delay i reverb.

Kompaktowy towarzysz koncertowy

Opcjonalny kontroler nożny GA-FC jest idealnym partnerem dla Katana-100 MkII. Można go podłączyć pojedynczym kablem, nie wymaga zewnętrznego zasilania i zajmuje mało miejsca. Z sześcioma przełącznikami nożnymi możesz bezpośrednio przywoływać ustawienia Tone i niezależnie włączać/wyłączać pięć sekcji efektów. GA-FC obsługuje również zewnętrzne przełączniki nożne i pedały ekspresji z domyślnymi przypisaniami, takimi jak tap tempo, wybór banku, głośność stopy i efektu. Szeroka gama niestandardowych przypisań jest dostępna za pośrednictwem BOSS Tone Studio, w tym sterowanie pedałem ekspresji do trzech parametrów jednocześnie.   

Ulepszaj z BOSS Tone Studio

BOSS Tone Studio rozwija się wraz ze wzmacniaczami Katana MkII. Interfejs zyskał odświeżony wygląd, a szereg parametrów umieszczono na ekranie głównym, aby przyspieszyć przepływ pracy. Istnieje również dedykowana kategoria Pedal FX, która ułatwia przypisanie efektów wah i pedału do podłączonego pedału ekspresji. A jeśli jesteś właścicielem wzmacniaczy Katana pierwszej generacji, możesz zaimportować swoje niestandardowe patche i używać ich wszystkich z Katana MkII.