NUX B-6 system bezprzewodowy do saksofonu

  • Producent: NUX
  • Dostępność: Produkt dostępny
  • szt.
  • Cena netto: 852,85 zł 1 049,00 zł

Mały gadżet, wielkie możliwości

Bezprzewodowy system NUX B-6 umożliwia saksofonistom swobodne poruszanie się na scenie. Dzięki zasięgowi działania do 20 metrów, bezprzewodowy system NUX B-6 do saksofonu znacznie ułatwia wygodę gry.

Mały, ale wariat

NUX B-6 zapewnia profesjonalne, wysokiej rozdzielczości 24-bit/44,1 kHz audio, a pasmo przenoszenia wynosi 20 Hz – 20 kHz.

Mikrofon na gęsiej szyi

Aby uniknąć niepożądanego rezonansu i dźwięku klekotania klawiszy, opracowaliśmy unikalną, zgłoszoną do opatentowania strukturę pochłaniającą wstrząsy, która współpracuje z indywidualnie dostrojonym elektretowym mikrofonem pojemnościowym, aby zapewnić najlepszy w swojej klasie dźwięk.

Łatwość montażu

NUX B-6 jest wyposażony w elastyczny, ale wytrzymały, gumowany mechanizm zaciskowy. Pasuje do każdego saksofonu i jest łatwy w montażu.

Trzy tryby

Posiada również trzy dedykowane tryby. Każdy tryb ma optymalną krzywą EQ dla saksofonu sopranowego, saksofonu altowego i saksofonu tenorowego. Aby przełączać się między różnymi trybami, wystarczy nacisnąć przycisk POWER na nadajniku.

Etui jako powerbank

Bezprzewodowy system NUX B-6 do saksofonu jest również wyposażony w futerał do przechowywania, który może ładować jednocześnie nadajnik i odbiornik, zapewniając do 15 godzin dodatkowej pracy na baterii.

Co jest w pudełku?

Futerał do przechowywania, mikrofon na gęsiej szyi, nadajnik, odbiornik, dwupinowy kabel ładujący USB typu C.