Roland PM-200 monitor 180W do perkusji elektronicznej

  • Producent: Roland
  • Dostępność: Bardzo mało  (1 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 2 113,01 zł 2 599,00 zł

Roland PM-200 to specjalistyczna, dedykowana do perkusji elektronicznych kolumna aktywna typu combo. 12" głośnik i bardzo duża realna moc, zapewniają ogromną przyjemność z grania, gdzie pełne pasmo wypełnione jest perkusją. Soczysty dół, który czujemy całym ciałem i pełne wypełnienie środka i góry pasma. Wszystko po to by radość z grania na perkusji elektronicznej była jeszcze większa. Roland wie co dobre dla perkusistów!

Obudowa kolumny pochylona jest pod odpowiednim kątem, tak aby głośnik grał idealnie na perkusistę. Potęguje to wrażenie prawdziwej sceny, gdzie powietrze przepełnione jest dźwiękiem, scena wibruje basem ze stopy, a Ty czujesz rytm całym ciałem.

180W z 12" głośnika z wooferem + 2" tweeter to aż nadto. Zawsze pozostaje zapas mocy, który możesz wykorzystać do nagłośnienia bębnów, na evencie, domówce czy też współdzielenie kolumny z klawiszowcem.

Kolumna Roland PM200 posiada dwa wejścia 1/4" (duży jack). Oba wejścia mają identyczne parametry. Możliwe jest też podpięcie także źródła sygnału pod gniazdo 1/8" (mini jack). Z tyłu obudowy znajdziemy coś, co wyraźnie odróżnia kolumnę od PM200 od PM100, mianowicie dwa wyjścia XLR, dzięki któremu możemy wpiąć się bezpośrednio w duży system PA na scenie, lub wypuścić sygnał bezpośrednio z odsłuchu na konsoletę.

Kolumna Roland PM-200 wyposażona jest w niezależną regulację głośności dla kanału 1 i 2 oraz podstawowy equalizer, na którym znajduje się ukochane przez bębniarzy pokrętła BASS i TREBLE :)

Do kolumny PM200 można podpiąć dowolny zestaw perkusji elektronicznej, dowolny sample pad typu SPD-SX, SPD-30, EL-CAJON lub inne urządzenie audio (od klawiszy po komórkę do puszczania podkładów)