Roland SH-01A Boutique syntezator

 • Producent: Roland
 • Dostępność: Bardzo mało  (1 szt.)
 • szt.
 • Cena netto: 1 504,07 zł 1 850,00 zł

Roland SH01A SH-01A Boutique syntezator

Czterokrotnie więcej brzmień w mniejszej obudowie

SH-01A jest wierną reprodukcją ikony - Rolanda SH-101 jednego z najbardziej popularnych klasycznych syntezatorów wszech czasów. Nasza technologia Analog Circuit Behavior (ACB) wiernie odtwarza legendarne brzmienie SH-101 i zachowanie oryginalnego obwodu analogowego, aż po drobne szczegóły i pewne dziwactwa, które od dziesięcioleci przyciągały do syntezatorów muzyków i producentów. SH-01A opiera się na wspaniałych dźwiękach i kreatywności oryginału, teraz w popularnym formacie Roland Boutique - oferując nowe możliwości polifoniczne, inspirujące nowe funkcje i poziom autentyczności, którym może poszczycić się wyłącznie firma Roland.

 

 • Dźwięki klasycznego syntezatora SH-101 z użyciem technologii ACB, w tym efekty bas, lead, noise i efekty brzmieniowe.

 • Nowe Unison, Akordy i czterogłosowe tryby polifoniczne rozszerzają się na oryginalną paletę dźwięków ikony.

 • Wbudowany sekwencer z 64 wzorami dostępnymi do zapisu lub przywołania

 • Łatwy w obsłudze arpeggiator z trzema trybami odtwarzania, przytrzymywania notatek i trójstronnym przełącznikiem transpozycji

 • Wyjście CV/Gate do kontroli modularnego lub staromodnego sprzętuV

 • Wiele opcji synchronizacji, w tym wewnętrzny i zewnętrzny MIDI, MIDI przez USB, zegar LFO i wejście wyzwalacza

 • 64 zapisywalne fabryczne patche zwiększające wydajność

 • Wybrany zaawansowany LFO z nowymi falami i zwiększonym zakresem częstotliwości

 • Wysyła i odbiera komunikaty o zmianie sterowania MIDI za pośrednictwem tradycyjnych gniazd MIDI lub USB

 • Wysokiej jakości konstrukcja z metalowym panelem przednim

 • Łatwy w przenoszeniu dla mobilnej twórczości

 • Możliwość pracy bateryjnej (4 x AA) lub zasilania USB

 • Kompatybilny z klawiaturą K-25m i innymi opcjonalnymi akcesoriami Roland Boutique

 • Dostępny w limitowanych wykończeniach: czerwonym i niebieskim jak oryginalny SH-101

Piękno przez prostotę
 • Legendarny SH-101 był pozornie prostym syntezatorem monofonicznym wypuszczonym na rynek w 1982 roku. W przeciwieństwie do bardziej złożonych syntezatorów dostępnych w tym czasie, SH-101 szybko stał się popularny ze względu na swój charakterystyczny ton i prosty jeden-VCO> jeden-VCF> jeden-VCA> struktura LFO. Legion artystów docenił szybkość programowania i poziom ekspert w jasnych tonacjach i ekscytujących efektach dźwiękowych. Jego źwięki basu są powszechnie uznane, a każdy dźwięk, który wytwarza, zawsze pasuje idealnie do mixu.

  Ponad trzydzieści lat później, ciągle poszukiwane przez artystów elektronicznych na całym świecie są brzmienia charakterystyczne dla SH-101. Połączenie klasycznego brzmienia syntezatora i dobrze wyposażonego, światowej klasy studia w inspirujących SH-01A.

A jak Autentyczny

 • Oryginalne modele SH-101 stają się coraz rzadsze, przez co są coraz droższe na rynku wtórnym. Z tego powodu wiele osób uciekało się do tworzenia paczek sampli, zmian oprogramowania lub wtyczek luźno inspirowanych SH-101. SH-01A dokładnie odwzorowuje to, co sprawia, że ​​oryginał jest tak wyjątkowy, a interfejs, choć bardziej kompaktowy, jest w 100% autentyczny.

  Dźwięk jest żywy dzięki naszej opatentowanej technologii Analog Circuit Behavior (ACB). Używamy ACB, aby starannie odtworzyć wszystkie szczegóły i dziwactwo oryginalnego sprzętu, modelując każdy obwód analogowy, aż do poziomu komponentów. Konsultacje twarzą w twarz z oryginalnymi projektantami i bezlitosne badania nad oryginalnymi schematami zapewniają starannie odtworzone oscylator, filtr i zachowanie obwiedni - idealne fundamenty, które można wykorzystać do stworzenia nowej generacji "101".

Inspirująca Ikona Sekwencera

 • Jedną z najbardziej kreatywnych cech oryginalnego SH-101 był jego 100-nutowy sekwencer krokowy. Naciśnij przycisk Wczytaj, dodaj kolejne notatki z legato, a następnie naciśnij przycisk Odtwórz. Proste. Zaprojektowany z myślą o prostocie, sekwencer SH-101 był źródłem niezliczonych linii basu i melodii głównych w legendarnych utworach tanecznych. Ale ograniczenie odtwarzania jednej sekwencji na raz zostało rozwiązane przy pomocy SH-01A. Teraz możesz zapisywać i uzyskiwać dostęp do 64 wzorców sekwencji, idealnych do każdej sytuacji. Przywołaj dowolny wzorzec i użyj ikony sekwencera, aby sterować modułową platformą, syntezatorami sprzętu i wtyczkami oprogramowania poprzez CV / Gate, MIDI i USB. Niech SH-01A będzie sercem twojej elektronicznej konfiguracji instrumentu, na scenie lub w studio.

Czy powiedziałeś polifoniczne?

 • SH-101 znalazł moc w olbrzymim monofonicznym głosie dla wielu różnych dźwięków. SH-01A posiada teraz cztery głosy, co pozwala na więcej trybów rozszerzania niż w oryginalnej palecie dźwiękowej. Oprócz klasycznego trybu monochromatycznego, można wykorzystać cztery głosy w trybie Unison, aby dodać trochę uderzeń do linii basu i linii lead. Tryby akordów posiada dowolne cztery nuty i może być przesuwane w górę i w dół w odstępach półtonowych. Tryb Poly pozwala na jednoczesne odtwarzanie czterech nagrań, sprawiając, że sławny monosynth jest teraz dostępny na padach i akordach.

Przenośny. Wykonawca.

 • Prosta konstrukcja SH-101 sprawiła, że ​​tworzenie patchów było natychmiastowe, a dźwięki szybko się formowały reagując na ruch każdego klawisza i suwaka. Ale ten inspirujący dźwięk mógł zanikać tak szybko jak się pojawiał z powodu braku pamięci patch. SH-01A dodaje 64 przypisywalnych patchy, które mogą służyć jako preset dla różnych utworów lub szybkich punktów startowych do eksperymentowania z nowymi projektami dźwiękowymi, sprawiając, że do inspiracji wystarczy tylko naciśniecie jednego guzika.

  SH-01A cechuje oryginalność SH-101, a jednocześnie oferuje doznania sceniczne na zupełnie nowym poziomie. Jest wystarczająco mały, abyś zabrać go wszędzie, a jednocześnie jest solidnie zbudowany z mocnymi potencjometrami, suwakami metalowymi i solidnymi, srebrnymi przyciskami, takimi jak oryginał. Posiada kilka opcji pochylenia ułatwiających oglądanie w różnych scenariuszach na żywo i studio, a także może służyć jako nisko-latencyjny, przenośny interfejs audio. Ponadto, posiada wbudowany głośnik, działa również na bazie zasilania bateryjnego. A gdy jest montowany z opcjonalną klawiaturą K-25m, może być używany jako kompaktowy syntezator z wielofunkcyjnym klawiszem z 25 szybkimi klawiszami. Z całą tą mocą i elastycznością możesz być zaskoczony najbardziej przystępną ceną SH-01A , która stawia ikonę SH-101 w zasięgu niemal każdego.