Roland TR-06 Drumatix maszyna perkusyjna

 • Producent: Roland
 • Dostępność: Bardzo mało  (1 szt.)
 • szt.
 • Cena netto: 1 209,76 zł 1 488,00 zł

Roland TR-06 Drumatix maszyna perkusyjna

Autentyczny TR-606. I wiele więcej.

TR-06 to szczegółowa replika klasycznego Rolanda TR-606 - z kilkoma nowoczesnymi ulepszeniami. Nowa wersja Roland Boutique ma charakterystyczny ton i kultowy wygląd oryginału, z większą liczbą opcji kształtowania dźwięku, innowacyjnymi możliwościami sekwencjonowania i wieloma wyzwalaczami do napędzania modularnego sprzętu.

 

Charakterystyczny wygląd i kultowe brzmienie TR-606 w kompaktowym i mobilnym formacie Roland Boutique.

 

 • Szczegółowe odtworzenie zabytkowego Rolanda TR-606 przy użyciu modelowania Analog Circuit Behavior (ACB)
 • Autentyczne brzmienie i kultowy wygląd oryginału
 • Rozszerzone opcje kształtowania dźwięku z dostrajaniem, wybrzmieniem, panoramą, wzmocnieniem i nie tylko
 • Wbudowany kompresor, delay i efekty overdrive
 • Zaawansowany sekwencer z pod-krokami, prawdopodobieństwem i pętlą krokową
 • Pięć wyjść triggerowych i jedno wejście triggera dla łatwej integracji z modularami i innymi urządzeniami
 • Dopasowana kolorystycznie obudowa DK-01 z trzema opcjami pochylenia
 • Solidna i przenośna z wytrzymała konstrukcją i metalową górą
 • Praca na czterech baterii AA lub zasilanie USB

 

Drugie małe srebrne pudełko.

Wydany w 1981 roku jako towarzysz TB-303 Bass Line, TR-606 był programowalną maszyną perkusyjną, której rozmiar, cena i łatwość obsługi sprawiły, że produkcja muzyczna w domu była bardziej dostępna dla każdego. Mocne stopy średniego pasma, wystrzeliwujące tomy i skwierczące hi-haty były hitem wśród muzyków DIY, pojawiające się w różnych gatunkach od new wave lat 80. i punka po wszystkie rodzaje stylów elektronicznych.

 

Co by było gdybyś mógł ...

Dźwięk 606 jest wyjątkowy w rodzinie TR i stanowi podstawę wielu klasycznych i undergroundowych utworów. Chociaż wielu uwielbia jego charakterystyczny ton nie był on za bardzo wszechstronny. TR-06 przekształca oryginał z nowym potencjałem tworzenia dźwięku i wbudowanymi efektami. Kontroluj strój, wybrzmienie i panoramę dla każdego instrumentu lub podkręć wewnętrzny gain, osiągając tym ocieplenie modelu obwodu lub agresywny przester. Wbudowany kompresor dodaje ciepła i uderzenia, a tempo delay tworzy głębię i przestrzeń od subtelnych powtórzeń po kontrolowany chaos.

 

Zaawansowany sekwencer.

Podobnie jak oryginał, sekwencer krokowy w TR-06 jest znany i prosty, dzięki czemu możesz szybko i łatwo tworzyć każdy rodzaj beatu. Teraz został zaktualizowany o zaawansowane funkcje, takie jak regulowane pod-kroki, pętla krokowa do natychmiastowego cięcia patternów i prawdopodobieństwo na krok dla uderzeń, które nigdy się nie nudzą.

 

Przyjazny modularom.

W wielu zestawach modularnych i biurkowych brakuje dobrego sekwencera perkusyjnego, który jest wygodny i łatwy w użyciu. TR-06 ma pięć wyjść wyzwalających i spust więc może łatwo współpracować z innym sprzętem, pobudzając nowe pomysły i twórcze możliwości. Sekwencjonowanie jest szybkie i płynne, możesz miksować i nakładać na siebie zewnętrzne moduły z wewnętrznymi dźwiękami TR-06 aby uzyskać potężne sekwencje rytmiczne.

 

Wytrzymały i gotowy na wszystko.

Podobnie jak inne Roland Boutiques, TR-06 jest wytrzymały i dobrze skonstruowany z solidnym metalowym blatem i dopasowaną kolorystycznie obudową z trzema opcjami nachylenia. Posiada wysokiej jakości interfejs audio USB do szybkiego i łatwego nagrywania na komputerze oraz może działać na standardowych bateriach AA przez wiele godzin. Ma nawet wbudowany głośnik, ponieważ nigdy nie wiesz co cię w życiu spotka.

 

Sprzęt spotyka oprogramowanie.

Połącz TR-06 z wersją programową TR-606 dostępną na Roland Cloud i ciesz się korzyściami płynącymi z łatwej integracji sprzętu i oprogramowania. Plug-in TR-606 ma rozszerzone możliwości sekwencjonowania, a pokrętła TR-06 są wstępnie zmapowane tak aby zapewnić intuicyjną, praktyczną pracę.